Ana Sayfa / Site Duyuruları / SİZLERİ SİTENİZE DAVET EDİYORUZ

SİZLERİ SİTENİZE DAVET EDİYORUZ

İki aydan fazla süren hazırlık çalışmalarında nihayet sona yaklaştık. Ülkemizin en iyi blog siteleri arasında yer alacağına yürekten inanarak yola çıktığım/ız sitemiz bilgelog.com yayın hayatına başlamak üzere.

Hazırlık ve test süreci bir çok teknik aşamadan geçerek son haline kavuştu. Görsel hazırlıktan çok; google gibi arama motorlarının sitemizi daha hızlı indekslemesi ve sayfaların hızlı yüklenmesi gibi teknik işlemlerin yanında, sosyal ağ bağlantıları, üyelik ve abonelik sistemi, gelişmiş önyüz yazı editörü gibi kolaylıklar sağlanmıştır.

İnternet ortamında sadelik ve işlevselliğin bir arada olması önem taşır. Sitemiz günden güne daha da gelişecektir. Eksiklikler tespit edildiği anda müdahale edebilme avantajına sahibiz. Her fikre saygı duyarak ve önem vererek geliştirmelere devam edeceğiz.

Bir internet sitesinin okurlara ulaşmasında en büyük etkenlerden biri de; özgün, süreklilik taşıyan içeriklerin, yazıların yayınlanması ve yorumların yapılmasıdır. Her şeyden önemlisi teknik açıdan benzerlerinden kat kat üstün hale gelmiş olan bu site hepimize ait. Bu nedenle sahip çıktığımız oranda başarı kazanacağımız açıktır.

Sizleri dayanışmaya, birlik olmaya, sitemizin ilk hızını almasına katkı vermeye çağırıyoruz.

SİZLERİ SİTENİZE DAVET EDİYORUZ.

HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN.

www.bilgelog.com

9 yorum

 1. Merhaba sitemiz cok güzel olmus henüz yeni inceliyorum ama konu baslaiklari yazilar i cok begendim hayirli ugurlu olsun hepmize..

  0
 2. Teşekkür ederim. Hep birlikte sitemizi yücelteceğimize inanıyorum.

  0
 3. Merhaba uzun bir uğraşı dan sonra umarım emeğinizin karşılığını alırsınız, güzel bir çalışma olmuş başarılarınızın devamını diliyorum.

  0
 4. Merhaba çok kaliteli ve güzel bir site açmışsınız. Emeği geçen herkesi kutlarım. Hayırlı olsun.

  0
 5. Şerife Gülseçkin

  Üye olmanın şartları var mı ? Nasıl olunuyor ? Bilgileri doldurmak yeterli midir ? Teşekkürler,

  0
 6. Merhaba,
  ben de sitenize yeni üye oldum. Eklediğim yazılar nasıl ne kadar sürede yayınlanıyor? Yazılarıma nasıl resim ekleyebilirim? Bilgilendirirseniz sevinirim.
  Teşekkürler.

  0

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>